Menu
Your Cart

STOP COVID 19

Apsauginis bliuzonas su antivirusine apdaila (A) Gaminio privalumai ir sąvybės:- neturi sunkiųjų metalų ir kitų sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų;- atitinka OEKO-TEX 100 standarto reikalavimus;- nesukelia jokių alerginių reakcijų kontakte su oda;- turi ir antimikrobines savybes;- atsp..
33.00€
Apsauginis chalatas su antivirusine apdaila (A) Gaminio privalumai ir sąvybės:- neturi sunkiųjų metalų ir kitų sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų;- atitinka OEKO-TEX 100 standarto reikalavimus;- nesukelia jokių alerginių reakcijų kontakte su oda;- turi ir antimikrobines savybes;- atspa..
35.00€
Apsauginės kelnės su antivirusine apdaila (A) Gaminio privalumai ir sąvybės:- neturi sunkiųjų metalų ir kitų sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų;- atitinka OEKO-TEX 100 standarto reikalavimus;- nesukelia jokių alerginių reakcijų kontakte su oda;- turi ir antimikrobines savybes;- atsparu..
29.00€
Apsauginis kombinezonas su antivirusine apdaila (A) Gaminio privalumai ir sąvybės:- neturi sunkiųjų metalų ir kitų sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų;- atitinka OEKO-TEX 100 standarto reikalavimus;- nesukelia jokių alerginių reakcijų kontakte su oda;- turi ir antimikrobines savybes;- a..
48.00€
Gaminio privalumai ir sąvybės:- neturi sunkiųjų metalų ir kitų sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų;- atitinka OEKO-TEX 100 standarto reikalavimus;- nesukelia jokių alerginių reakcijų kontakte su oda;- turi ir antimikrobines savybes;- atsparus skalbimui;- tinkami dėvėti gydymo įstaigose, siek..
4.00€
Apsauginės vyr.kelnės su antivirusine apdaila (Z) Gaminio privalumai ir sąvybės:- neturi sunkiųjų metalų ir kitų sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų;- atitinka OEKO-TEX 100 standarto reikalavimus;- nesukelia jokių alerginių reakcijų kontakte su oda;- turi ir antimikrobines savybes;- ats..
29.00€
Apsauginis vyr.bliuzonas su antivirusine apdaila (Z) Gaminio privalumai ir sąvybės:- neturi sunkiųjų metalų ir kitų sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų;- atitinka OEKO-TEX 100 standarto reikalavimus;- nesukelia jokių alerginių reakcijų kontakte su oda;- turi ir antimikrobines savybes;- ..
33.00€
Apsauginis vyr.chalatas/švarkas su antivirusine apdaila (Z) Gaminio privalumai ir sąvybės:- neturi sunkiųjų metalų ir kitų sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų;- atitinka OEKO-TEX 100 standarto reikalavimus;- nesukelia jokių alerginių reakcijų kontakte su oda;- turi ir antimikrobines sav..
33.00€
Apsauginis vyr.kombinezonas su antivirusine apdaila (Z) Gaminio privalumai ir sąvybės:- neturi sunkiųjų metalų ir kitų sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų;- atitinka OEKO-TEX 100 standarto reikalavimus;- nesukelia jokių alerginių reakcijų kontakte su oda;- turi ir antimikrobines savybes..
48.00€
Puošni taškuota  juoda kaukė -Tinka šventinėms progoms- Patogiai priglunda prie veido-Trijų sluoksnių- Nesukelia alergijos.- Skalbiama -Be grandinėlėsSpalvaJuodas tiulis su juodais taškeliaisAudinio sudėtisIšorinis sluoksnis- 100 %Poliesteris; Vidinė pusė -100% MedvilnėPagaminta ..
4.13€ 5.90€
Puošni gipiūro rašto kaukė- Patogiai priglunda prie veido-Trikotažinė, gipiūro imitacijos rašto-Dviejų sluoksnių- Nesukelia alergijos.- Atsparus daugkartiniams terminiams apdorojimams.SpalvaGipiūro imitacijos rašto- juoda/ šviesiai pilkaAudinio sudėtis100% MedvilnėPagaminta LietuvojePriežiūra G..
4.13€ 4.90€
Juoda trikotažinė  kaukė- Patogiai priglunda prie veido- Nesukelia alergijos.- Audinys atsparus daugkartiniams terminiams apdorojimams.SpalvaJuodaAudinio sudėtis100% MedvilnėPagaminta LietuvojePriežiūra Galima skalbti ir lyginti karštais garaisApsauginė kaukė yra vieno dydžio, tačiau dydį ..
4.13€ 4.90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Skaityti daugiau