Menu
Your Cart

Kelnės | Sijonai

Dirbtinės odos tiesus midi sijonas su skeltuku priekyje (TZ) Tiesaus silueto Priekinė ir užpakalinė palos su įstrižomis detalėmis Šonuose įleistinės kišenės Užsegamos užtrauktuku ir dvejomis kabėmis Modelio ūgis- 177 cm SpalvaTamsiai žaliaAudinio sudėtis100% Poliesteris Pagami..
75.50€
Dirbtinės odos juodas tiesus midi sijonas su skeltuku priekyje (J) Tiesaus silueto Priekinė ir užpakalinė palos su įstrižomis detalėmis Šonuose įleistinės kišenės Užsegamos užtrauktuku ir dvejomis kabėmis Modelio ūgis- 177 cm SpalvaJuodaAudinio sudėtis100% Poliesteris Pagamint..
75.50€
Juodos plačios kelnės su klostelėmis(J) Nuo klubų plačios, lengvai krentančios klešnės Paaukštintas juosmuo Priekyje ir nugaroje po vieną klostę iš abiejų dalių Šonuose įleistinės kišenės Užsegamos užtrauktuku ir dviem sagutėm Modelio ūgis- 177 cm SpalvaJuodosAudinio sudėt..
79.90€
Klasikinės, kostiumo tipo kelnės (J) Tiesaus, šiek tiek siaurėjančio silueto Lenktas juosmuo Šonuose įleistinės kišenės Užsegamos užtrauktuku ir dvejomis kabėmis Nugaroj kišenių imitacija rėmeliu Galima dėvėti su švarku Modelio ūgis- 177 cm SpalvaJuodosAudinio sudėtis100% Poliesteris..
79.90€
Klasikinės, kostiumo tipo kelnės (S) Tiesaus, šiek tiek siaurėjančio silueto Lenktas juosmuo Šonuose įleistinės kišenės Užsegamos užtrauktuku ir dvejomis kabėmis Nugaroj kišenių imitacija rėmeliu Galima dėvėti su švarku Modelio ūgis- 177 cm SpalvaSmėlinėsAudinio sudėtis100% Poliester..
79.90€
Plačios kelnės su klostelėmis(TM) Nuo klubų plačios, lengvai krentančios klešnės Paaukštintas juosmuo Priekyje ir nugaroje po vieną klostę iš abiejų dalių Šonuose įleistinės kišenės Užsegamos užtrauktuku ir dviem sagutėm Modelio ūgis- 177 cm SpalvaTamsiai mėlynosAudinio su..
79.90€
„Cargo“ tipo žalios kelnės su kišenėmis (Z) „Cargo“ tipo kelnės Paaukštintas juosmuo su kilputėmis diržui Priekyje dvi gilios klostės Šonuose įleistinės kišenės Užsegamos užtrauktuku ir dvejomis kabėmis Klešnių apačioje dirželiai, susegti viena sagute Modelio ūgis- 177 cm Spal..
79.90€
Plačios lengvos kelnės su klostele (M) Tiesaus ir laisvo silueto Priekyje klostelėse įleistinės kišenės Aukštas juosmuo Nugaros dalyje vienos kišenės rėmelis Užsegamos užtrauktuku ir dviem kabėm Modelio ūgis- 177 cm SpalvaMėlynaAudinio sudėtis100% Liocelis(natūralus audiny..
79.90€
Plačios lengvos kelnės su klostele (P) Tiesaus ir laisvo silueto Priekyje klostelėse įleistinės kišenės Aukštas juosmuo Nugaros dalyje vienos kišenės rėmelis Užsegamos užtrauktuku ir dviem kabėm Modelio ūgis- 177 cm SpalvaMelsvai pilkosAudinio sudėtis100% Liocelis(natūralu..
79.90€
Plačios lengvos kelnės su klostele (S) Tiesaus ir laisvo silueto Priekyje klostelėse įleistinės kišenės Aukštas juosmuo Nugaros dalyje vienos kišenės rėmelis Užsegamos užtrauktuku ir dviem kabėm Modelio ūgis- 177 cm SpalvaSmėlinėsAudinio sudėtis100% Liocelis(natūralus audi..
79.90€
Klasikinės juostuotos kelnės·         Užsegimas užtrauktuku priekyje·         Tiesus siluetas·         Aukštas juosmuo ·         Įleisti..
59.90€
Plačios lino kelnės su klostelėmis (M)Plačios klešnėsPaaukštintas juosmuoPriekyje po vieną klostęŠonuose įleistinės kišenėsNugaros dalyje dvi kišenių įmitacijos rėmeliuUžsegamos užtrauktuku ir saguteModelio ūgis- 177 cmSpalvaTamsiai mėlynaAudinio sudėtis70% Viskozė, 30% Linas Pagaminta Lie..
79.90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 40 (4 puslapių)
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Skaityti daugiau