Pristatymas | Grąžinimas

Galimi pristatymo būdai Lietuvoje:
Nemokamas pristatymas: Perkant už 60 € ir daugiau, pirkinius pristatysime nemokamai. Nemokama pristatymo paslauga taikoma prekes atsiimant DPD Pickup siuntų atsiėmimo terminaluose.
Pristatymas į DPD siuntų taškus Lietuvoje. Kaina 1,85 eur. Jums reikia pasirinkti patogiausią DPD siuntų tašką. Pristatymo laikas 2-4 darbo dienos.
Pristatymas nurodytu adresu Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Kaina 4 eur. Mes Jums atsiųsime siuntos sekimo numerį į elektroninį paštą. Jūs galėsite matyti kaip keliauja siunta. Pristatymo laikas 2-4 darbo dienos.
Pristatymas nurodytu adresu Lietuvoje atsiskaitant kurjeriui (išskyrus Kuršių Neriją). Kaina 4,5 eur. Pristatymo laikas 2-4 darbo dienos.

Pristatymo kainos į kitas šalis
Prekių pristatymas galimas į visas pasaulio šalis. Siuntas siunčiame su DHL kompanija. Transporto kaina ir pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Šalis Pristatymas Kaina Pristatymo laikas Grąžinimas
Lenkija, Latvija, Estija DHL kurjeris 20,72 eur 2-5 darbo dienos Pašte kliento sąskaita
Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Didžioji Britanija, Italija, Kroatija Liuksemburgas, Olandija, Prancūzija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Suomija, Airija, Bulgarija, Graikija, Ispanija, Portugalija, Rumunija DHL kurjeris 25,82 eur 6-8 darbo dienos Pašte kliento sąskaita
Norvegija, Šveicarija ir kitos ne ES šalys DHL kurjeris 31,10 eur 6-8 darbo dienos Pašte kliento sąskaita

Užsakymas laikomas pateiktu ir išsiunčiamas ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Klientas prekes gauna pagal tai, kaip veikia pasirinkta pašto tarnyba.
Šventinėmis dienomis ir išpardavimo laikotarpiais pristatymas gali užtrukti ilgiau nei įprastai. Ačiū už jūsų supratimą.

Gaminio grąžinimas ir (arba) keitimas
Grąžinti prekes prašome šiuo adresu:
Introstyle
Bijūnų g. 12, Kaunas LT – 48399

El. parduotuvėje įsigytas prekes galima grąžinti ar pakeisti per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Jei netinka užsakytos prekės dydis, pirkinį galima pakeisti į tos pačios prekės kitą dydį. Jei grąžintos prekės pakeitimui nerasime reikalingo dydžio, apie tai pranešime Jums el. paštu. Norėdami pakeisti prekę užpildykite grąžinimo formą, pateiktą kartu su Jūsų gaunama siunta ir čekiu. Grąžinimo formoje pažymėkite prekę, kurią reikia pakeisti ar pataisyti, o įsigijus netinkamą dydį, nurodykite pageidaujamą naują dydį.
Už tai, kad nepablogėtų grąžinamų prekių būklė ir nesumažėtų jų vertė, Klientas atsako tik tokiu atveju, jei jis naudojo prekę kitokiu būdu, negu tai buvo reikalinga siekiant įsitikinti prekės esme, savybėmis ir tinkamu veikimu. Įsitikindamas prekės esme, savybėmis ir tinkamu veikimu, Klientas turi teisę atlikti su preke tik tokius veiksmus, kokie būtų leidžiami paprastoje parduotuvėje.

Prekės grąžinimas ir/arba pakeitimas yra nemokamas, išskyrus su grąžinimu susijusias gabenimo išlaidas, jas apmoka Klientas.
Išimties tvarka grąžinimo išlaidas apmokamos tuo atveju, jei yra prekės keitimas, o prekės grąžinimui yra naudojami mūsų pridėti grąžinimo lipdukai.

Neteisingo ar nekokybiško gaminio grąžinimas
Prašome informuoti mus nedelsiant, jei gaminys neatitinka užsakyto ar yra su defektu, bet ne vėliau kaip per 2 mėnesius nuo neatitikimo ar defekto nustatymo, el. paštu prekyba@introstyle.lt Pretenzijoje prašome nurodyti kontaktinius duomenis, pirkimo datą, gaminio trūkumus ir reiškiamą reikalavimą.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS
Sutarties atsisakymo atveju grąžinsime Jums už gaminį sumokėtus pinigus vėliausiai per 14 dienų nuo momento, kai gausime sutarties atsisakymo pareiškimą. Turime teisę negrąžinti sumokėtų sumų tol, kol grąžinsite gaminį ar pateiksite pažymą apie grąžinamo gaminio perdavimą pašto įstaigai. Pinigus grąžinsime į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios buvo gautas mokėjimas.

Mokėjimai