Menu
Your Cart

Vertybės

VERTYBĖS

Kiekvieną kolekciją kuriame vadovaudamiesi pagrindinėmis mūsų vertybėmis - kokybė, ilgaamžiškumas, vidinis grožis ir nuoseklumas. Visas šias vertybes stengiamės perteikti kiekvienoje rūbo detalėje ir kiekviename darbo etape.

KOKYBĖ

Kiekviename kūrimo etape ypatingą dėmesį skiriame kokybei - nuo modelio konstrukcijos iki galutinio pasiūto produkto. Kruopščiai atrenkame tik patikimus audinių tiekėjus bei kokybiškus audinius, kurie yra lengvai prižiūrimi, tarnauja ilgai, išlaikydami rūbo funkciją ir grožį. Puikiai suprantame, kad mūsų moteris vertina patogumą ir lengvą rūbo priežiūrą.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Mes tikime ilgalaike mada, kuri neskatina perteklinio vartojimo, todėl kuriame ilgaamžius drabužius, kurie jums gali tarnauti ir keletą metų, bei būti sėkmingai suderinti su naujausiomis kolekcijomis. Tad jums nereikės įsigyti visos naujos eilutės, nes pavyzdžiui kelnės iš praėjusių metų kolekcijos puikai derės su šių metų kolekcijos švarku ar palaidine.

VIDINIS GROŽIS

Mes nuoširdžiai tikime, kad stilius yra moters vidinio grožio išraiška. Todėl kurdami nuolat galvojame apie tai, kad mūsų kuriami rūbai padėtų Jums pasitikėti savimi, jaustis laisva ir šarminga. Tad skleiskite savo vidinį grožį kartu su IntroStyle.

NUOSEKLUMAS

Mes labai vertiname kiekvieną savo pirkėją, todėl kuriame nuosekliai laikydamiesi stilistikos, kurią jau pamilo tūkstančiai moterų visame pasaulyje. Mūsų kolekcijos, visuomet bus ramių spalvų, kokybiškų audinių ir su viena kita įdomia detale pabrėžiančia Jūsų asmenybės grožį.

Tavo vidinis grožis stiliuje

Stilius - tai moters charakterio, gyvenimo būdo, mąstysenos ir pasaulėžiūros išraiška. Introstyle, mes sakome, kad kiekviena moteris yra graži tiek savo vidumi tiek išore. Todėl kuriame rūbus, kurie atskleidžia jūsų asmenybės grožį ir pasakoja apie jus be žodžių.

VIZIJA

Padėti kiekvienai moteriai atskleisti savo vidinį grožį ir stilių, bei įkvėpti jai pasitikėjimo, pabrėžiant jos moteriškumą. Mūsų vizija - kurti patogius, kokybiškus ir ilgaamžius rūbus, kurie būtų lengvai prižiūrimi ir derinami.

MISIJA

Kuriant kiekvieną modelį, jam skiriame daug dėmesio. Vienas iš svarbiausių kūrybos etapų - modelio konstrukcija, jai skiriamas ypatingas dėmesys tam, kad sukurtas rūbas puikiai atrodytų ant moters, suteiktų jai pasitikėjimo, ir jai nereiktų galvoti apie savo kūno tobulintinas vietas.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Skaityti daugiau