Menu
Your Cart

ES Projektai


E. Galkauskienės įmonė „Eustilija“ įgyvendina dalinai Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą

E. Galkauskienės įmonė „Eustilija“ šiuo metu įgyvendina Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Investicijos į kovai su COVID-19 reikalingų apsauginių drabužių ir priemonių gamybą“ Nr. 03.3.1-LVPA-T-859-01-0043 (toliau – Projektas). E. Galkauskienės įmonė „Eustilija“– moteriškų drabužių gamintoja, plėtojanti šį verslą jau 20 metų. Įmonė pristato savo kolekcijas su prekiniu ženklu „Introstyle“ bei turi 2 savo firmines parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Siekdama modernizuoti gamybinę bazę, skatinti inovacijas gamyboje bei prisidėti prie kovai su COVID-19 reikalingų medicinos apsauginių drabužių ir priemonių gamybos, įmonė įsigis ir gamybos procese įdiegs modernias ir inovatyvias apsauginių priemonių gamybos technologijas, kurios leis pagaminti medicinos priemones – apsauginius drabužius bei priemones: apsaugines, daugkartines kaukes ir daugkartinius drabužius. Projekto metu įsigyti nauji ir inovatyvūs įrengimai leis įmonei greičiau ir pigiau pagaminti produkciją, padidinti gamybos proceso našumą, sumažinti darbuotojų užimtų šiame procese skaičių, sumažinti įmonės kaštus ir greičiau bei efektyviau pagaminti ir pristatyti apsaugines priemones į rinką, esant koronaviruso situacijai. Taip pat leis užtikrinti aukštą produktų kokybę, lankstų užsakymų vykdymą bei klientams pasiūlyti konkurencingas gaminamos produkcijos kainas.

Šis Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo (finansuojama kaip Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė) lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ Nr. 03.3.1-LVPA-T-859 priemonę „COVID-19 produktai LT“. Bendra projekto vertė siekia 222.523,00 eurų, iš kurių 169.117,48 eurų sudaro Europos Sąjungos subsidija, o 53 405,52 eurų – įmonės nuosavas indėlis. Projekto veiklos pradėtos įgyvendinti 2021 m. vasario mėn. 23 d. ir bus užbaigtos 2021 m. balandžio mėn. 8 d.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Skaityti daugiau