Menu
Your Cart

Apie mus

Introstyle - tai dviejų seserų 1995 metais įkurta siuvimo kompanija, kuriai idėją padiktavo pati prigimtis.

Nuo mažens matydamos mamą prie siuvimo mašinos, sesės paauglystėje suprato, kad siūti tikrai nenorės. Skamba neįtikėtinai? Abi pasirinko verslo vadybos bei ekonomikos studijas. Tačiau tam, kas teka tavo kraujyje pasipriešinti sunku.

Visą savo vaikystę ir paauglystę praleidusios šalia mamos, matydamos kaip ji profesionaliai konstruoja modelį, siūna ir koks galutinis rezultatas gaunasi. Jos dar vaikystėje pasitaikius progai paimdavo skiautę audinio ir iš jo siūdavo rūbus lėlėms ir sau.

Tai buvo laikai, kuomet rinka dar nebuvo perpildyta rūbų pasiūla, o pasisiūti rūbą buvo vienas didžiausių malonumų moteriai. Tas jausmas kuomet moteris gauna idealiai pasiūtą naują rūbą tapo stimulu įkurti kompaniją, kuri tęstų tai ką darė mama. Ji ne tik siuvo, ji stengėsi kiekvieną moterį padaryti laimingą, stilingą ir skatino jas spinduliuoti savo vidinį grožį per eleganciją, ir išlaikytą stilių. Taip žingsnis po žingsnio gimė Introstyle – kiekvienos moters vidinis sielos grožis išreikštas stiliumi.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Skaityti daugiau